Witaj
O AiDG
Agencja Marketingu

Łączymy energię i doświadczenie w działaniach marketingowych skupionych na branży nieruchomości. Nasz zespół składa się zarówno z doświadczonych praktyków, którzy startowali w czasach, gdy anonse ukazywały się wyłącznie w prasie, jak i z osób młodych, wychowanych na nowoczesnych technologiach. Dzięki temu potrafimy połączyć jedno i drugie, czyli skuteczne, tradycyjne metody sprzedaży z możliwościami, jakie stwarza postępująca cyfryzacja.

We współpracy z klientem stawiamy na zaspokojenie jego potrzeb. Z tego względu rozpoczynamy od ich zidentyfikowania. Po takiej analizie często okazuje się, że tak naprawdę realizowałeś błędną strategię, nie dającą ci szansy na regularne zdobywanie klientów.

AiDG
z Wami od 2012

Trochę o
Współpracy z nami

Nawiązując kontakt z nami możesz liczyć nie tylko na pełen profesjonalizm, ale też na bardzo miłą atmosferę. Uważamy, iż sukces powstaje tylko w dobrej atmosferze, dlatego dla nas klient nie jest nigdy tylko zbiorem danych zebranych w tabelce. Współpracujemy z człowiekiem, chociaż jednocześnie nigdy nie gubimy z oczu celu, jakim jest sukces obsługiwanej przez nas firmy, wyrażający się w rosnącej sprzedaży.


Co sądzą o nas nasi klienci?